آموزش کم کردن حجم فیلم با برنامه VideoShow در اندروید | بلاگ

آموزش کم کردن حجم فیلم با برنامه VideoShow در اندروید

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

کم کردن حجم فیلم

کم کردن حجم فیلم

دوربین های گوشی هوسمند دارای کیفیت بسیار بالایی هستند که بدون شک وقتی با این دوربین ها فیلم و یا عکسی را به ثبت می رسانیم حجم آن بسیار بالا خواهد بود که در این حالت اریال ان و به اشتراک گذاری این فایل با دوستان دردسرهایی را برای ما خواهد داشت.زیرا هم برای خود ام که ارسال کننده هستیم و هم برای گیرنده می تواند  تمام شدن سریع حجم نت را به دنبال داشته باشد.

اما می توان از یک ترفند استفاده نمود  VideoShow را بر روی گوشی خود نصب نمایید که از این طریق این امکان برای شما فراهم می شود که بتوانید حجم فیلم و عکس های گرفته شده را در این برنامه کاهش دهیدو سپس اقدام به ارسال ان ها نمایید و همچنین حجم و فضای اشغال شده بر روی گوشی شما توسط این فایل ها نیز کاهش چشمگیری خواهد داشت.

تنها کافیست برنامه را بر روی گوشی خود نصب نمایید و اگر آن را نصب دارید به اخرین نسخه ارتقا دهید و سپس های ما را دنیال نمایید.

آموزش کم کردن حجم فیلم با برنامه VideoShow

برنامه را اجرا کنید از پایین صفحه گزینه  Compress Video را انتخاب کنید

کم کردن حجم فیلم

در مرحله بعد شما باید ویدئوی را که میخواهید کم حجم کنید را انتخاب کنید

کم کردن حجم فیلم

در قسمت بعد شما میتوانید با انتخاب گزینه Fast Setting زمان شروع و پایین فیلم را به دلخواه ویرایش کنید در صورتی که دوست ندارید تغییری در آن ایجاد کنید از بالای صفحه علامت مشخص شده را انتخاب کنید

کم کردن حجم فیلم

سپس شما باید نوع کیفیت برای فیلم خود را مشخص کنید (توجه کنید که هر چه عدد کمتری را انتخاب کنید حجم فیلم کمتر و از طرفی کیفیت آن کمتر خواهد بود)

کم کردن حجم فیلم

در مرحله آخر گزینه SAVE TO GALLERY را انتخاب کنید تا فیلم شما با حجم کمتری ذخیره شود

کم کردن حجم فیلم

کم کردن حجم فیلم

فیلم جدید را در پوشه VideoShow میتوانید مشاهده کنید

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
...
نویسنده : ممد رسول بازدید : 1 تاريخ : چهارشنبه 20 دی 1396 ساعت: 5:23